Teklif Al

Service Image

Hidrolik Asansörleri

Hidrolik asansörler trafiği yoğun olmayan ve yukarıda makina dairesi yapılamayan yerlerde uygun çözümlerdir.

Service Image

Monsarj Asansörleri

Bu tip asansörler genelde otel, restoran ve villalarda mutfaktan yemek yenilen kata, tabak, bardak, tepsi taşınmasında kullanılır.

Service Image

İnsan Asansörleri

Konutlarda 1000 kg’a kadar insan taşımak için kullanılan ve konut dışı yerlerde 1600 kg’a kadar insan ve/veya yük taşımak amaçlı olarak tasarlanan asansörlerdir.

Service Image

Hasta Asansörleri

Elektrik kesilmelerine karşı önlem, ayarlanmış ışık akısı, anti bakteriyel tedbirler, paslanmaz aksam gibi ilave özel donamınlar eklenmiş asansörlerdir.

Service Image

Yük Asansörleri

Fabrika, depo ya da otoparklarda kullanılmak üzere tesis ettiğimiz tüm asansörlerimiz ağır ortam şartlarında basarıyla çalışır.

Service Image

Panoramik Asansörler

Asansör kuyusu olmayan ya da bina cephesince olan binalarda tercih edilir.

Service Image

Yürüyen Merdiven

Türkiye’de üretilen ve satışını yapmış olduğumuz yürüyen merdivenler, EN 115 normuna göre tasarlanmakta ve sıkı bir kalite kontrol sistemi ile denetlenerek imal edilmektedir.

Service Image

Yürüyon Yol

Yürüyen merdivenler yerleşim sahasının durumuna göre paralel veya çapraz olarak kurulabilir. Her iki durumda da yukarı çıkış ve aşağı iniş tesisleri yanyana veya birbirinden belirli bir uzaklıkta ayrık olabilir.

Service Image

Döner Kapı

Döner kapılar, kullanım alanı yaygın olan otomatik kapı çeşitlerindendir. Dönüş şekillerine ve çaplarına göre farklı türleri bulunur. Otomatik kapılar, evrensel kullanıma sahip olan otomatik kapı çeşitlerinden biridir. Giriş çıkış trafiğinin fazla olduğu mekanlarda sıkça tercih edilir.

Service Image

Otomatik Kepenk

Otomatik kepenk sistemleri elektronik motor sistemi, uzaktan kumanda, buton ve manuel şekilde çalışabilen güvenlik sistemleridir. Mağaza, ofis, dükkan, depo vb yerlerin kapı önlerine kolay kullanım, estetik ve güvenlik amaçlı kullanılmaktadır.

Counter

86%

YÜKSEK KALİTE

ASANSÖR BİZİM İŞİMİZ

90%

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

ASANSÖR BİZİM İŞİMİZ

75%

UYGUN FİYAT

ASANSÖR BİZİM İŞİMİZ

85%

Country Cover

Construction Simulator