Teklif Al

hasta asansörlerin avantajları

Ciddi bir hastanın bir bölümden diğerine nakli, yoğun bakım ünitesinin bir kattan diğerine taşınması, yemek arabası ve oksijen gazlarının hareketi vb. acil müdahale gerektirir. Çünkü, zaman aşımı felaket olabilir. Bu nedenle, asansör geniş alana sahip ve verimli olmalıdır.Minimum Gürültü Hastane yatağı ve sedye asansörü, hastaların ve hastanenin gereksinimleri göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.Çünkü gürültülü ortam hasta için zararlıdır. Hastaya zarar verebileceğinden ani hareketler ve sarsıntılar olmamalıdır. Güvenlik Testleri Yangından korunma sistemleri, acil durum ışıkları, alarm butonları, telefonlar vb. düzenli olarak kontrol edilmeli ve test edilmelidir. Böylece, herhangi bir güvenlik sorunu, tespit edilirse, hastanın güvenliği ile ilgili olduğu için gecikmeden derhal ele alınmalıdır.

BAKIM VE GARANTİ

Satış ve teslimat sonrası Periyodik Bakım Hizmetleri yanında verdiği Garanti Güvencesi ile de müşteri memnuniyetine de güç katmaya devam etmektedir. SANCAK Asansör kurulmasıyla birlikte Toplam Kalite Yönetimi Çalışmalarına başlayarak hizmet ettiği sektörde kaliteyi standart hizmet haline getirmeyi hedeflemiştir.

+

hasta asansörler

Hasta asansörleri hastanelerde sedye üzerine yatırılan hastaların taşınması için tasarlanmıştır. Sedye asansörlerinden asıl amaç konfordur. Sedye asansörleri diğer asansörlerin sarsılması kadar bir sarsıntıya sahip olmamalıdır. En ufak bir sarsıntı bile sedye üstünde yatan bir hasta için bir tehdit unsuru olacaktır. Bunun yanında anti bakteriyel bir ortama ihtiyaç vardır. Sedye asansörleri paslanmaz çelik kaplamalarına sahiptir. Hastaların rahatsız olmamaları için tasarlanmıştır.