Teklif Al

hidrolojik asansörlerin avantajları

Binalarda daha etkin kullanabilir alan yaratır. Büyük kabin alanları sağlar. Çatı dizaynında serbestlik ve teras katına ulaşma imkanı Binaya gelen yükün tabana iletilmesi ile bina statik hesaplarında kolaylık Yüksek taşıma kapasitesi ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilme Aşağı inişte masrafsız çalışma Sessiz çalışma Darbesiz kalkış ve duruş

BAKIM VE GARANTİ

Satış ve teslimat sonrası Periyodik Bakım Hizmetleri yanında verdiği Garanti Güvencesi ile de müşteri memnuniyetine de güç katmaya devam etmektedir. SANCAK Asansör kurulmasıyla birlikte Toplam Kalite Yönetimi Çalışmalarına başlayarak hizmet ettiği sektörde kaliteyi standart hizmet haline getirmeyi hedeflemiştir.

+

hidrolik asansörler

Bu sistemde, asansör kuyusu içerisinde; asansör kabini, taşıyıcı karkas, silindir piston sistemi, askı tertibatı, tamponlar varsa karşı ağırlık tertibatı bulunmaktadır.Hidrolik asansörler, hidrolik pompa ünitesi aracılığıyla tahrik kabiliyetini sağlayan asansör sistemleridir. Hidrolik asansörlerde, aşağı yöne hareketlerde asansör kabininin kendi ağırlığı kullanılır. Hidrolik asansörün makine dairesi genellikle zemin katta olacak şekilde projelendirilir.