Teklif Al

insan asansörlerin avantajları

Esas olarak insan taşınmasını amaçlayan konfor ve kullanım rahatlığı ön planda tutulmuş asansörlerdir.İnsan asansörleri; konutlarda 240 kg' dan 1000 kg'a kadar insan taşımak için kullanılan ve konut dışı yerlerde(otel, hastane, iş merkezi) 630 kg' dan 1600 kg'a kadar insan ve/veya yük taşımak amaçlı olarak tasarlanan asansörlerdir. 3 ila 21 kişilik kapasiteye kadar yapılabilen insan asansörlerinin anma hızları da binanın yüksekliğine göre değişken bir şekilde 0,40 m/sn ile 2.5 m/sn hızları arasında değişebilir.

BAKIM VE GARANTİ

Satış ve teslimat sonrası Periyodik Bakım Hizmetleri yanında verdiği Garanti Güvencesi ile de müşteri memnuniyetine de güç katmaya devam etmektedir. SANCAK Asansör kurulmasıyla birlikte Toplam Kalite Yönetimi Çalışmalarına başlayarak hizmet ettiği sektörde kaliteyi standart hizmet haline getirmeyi hedeflemiştir.

+

insan asansörler

İnsan asansörleri, binaların tasarlanma veya projelendirme aşamasında yapılan trafik hesaplarına ve avan projelerine uygun olarak hazırlanıp, yerlerine monte edilir.Projelendirme aşamasında imalat ve montaj aşamasının sonuna kadar tüm kademeler, uzman ekiplerimiz tarafından kontrol edilerek, son halini aldıktan sonra kullanıcıya uygun hale getirilir.Tam otomatik teleskopik veya merkezden açılan kat kapısı seçenekleri.Tam otomatik teleskopik veya merkezden açılan kabin kapısı seçenekleri.Çift hız veya VVVF frekans kontrollü kademesiz hız seçenekleri.Opsiyonel olarak acil kata getirme sistemi.Linolyum, mermer, seramik veya granit taban seçeneklerine sahiptir.Kabin dekoratifleri; paslanmaz ile orijinal tasarım.