Teklif Al

yük asansörlerin avantajları

Bir motor ya da pompa yardımıyla çalışan yük asansörü, yük taşımaya yardımcı olan bir sistemdir. Ağır yükleri kolaylıkla taşıyabilen yük asansörleri, iş verimliliğini artırır ve zamanda tasarruf etmenize de imkan tanır. Aynı zamanda iş güvenliği açısından da son derece önemli bir yere sahiptir.Yük asansörleri, insan gücüyle taşınamayacak ağır yükleri taşır. Böylece herhangi bir sakatlanma ya da yaralanma riskini ortadan kaldırır. Bu asansörler depolarda yük istiflemek, sevk etmek ya da bir kattan başka bir kata yük taşımak gibi durumlarda oldukça kolaylık sağlar.Taşımak istediğiniz yüklerin daha güvenli ve hızlı taşınabilmesi de depolarda yük asansörü kullanımının avantajları içinde yer alır. Yük asansörlerinin sahip olduğu motor güçleri, taşıma kapasitesi ile doğru orantılıdır. Taşıma kapasiteleri artıkça motor güçleri de artar. Bu sayede daha ağır yükleri kolaylıkla taşıyabilir.

BAKIM VE GARANTİ

Satış ve teslimat sonrası Periyodik Bakım Hizmetleri yanında verdiği Garanti Güvencesi ile de müşteri memnuniyetine de güç katmaya devam etmektedir. SANCAK Asansör kurulmasıyla birlikte Toplam Kalite Yönetimi Çalışmalarına başlayarak hizmet ettiği sektörde kaliteyi standart hizmet haline getirmeyi hedeflemiştir.

+

yük asansörler

Yük taşıma amaçlı üretilmiş asansörlerdir. İnsan asansörlerine göre konfor ve hız aranmayabilir. Depo, alışveriş merkezleri, fabrikalar gibi, yük taşıma işlerinin yoğun olduğu yerlerde kullanılmak üzere, 630 Kg, 1000 Kg, 1600 Kg, 2000 Kg veya 2000 Kg dan daha fazlasını taşıyabilecek kapasitede tasarlanır. 1/1 ile 1/2 özel tahrik düzeni ile redaktörlü veya hidroliktir.Yük asansörlerinde, en ağır koşullarda kullanım sağlanmaktadır.