Teklif Al

Yürüyen Yol Avantajları

Daha önce hizmet verdiğimiz yürüyen yolumuz
Yürüyen yol: Aynı ya da farklı trafik düzeylerine yolcu taşımaya yarayan,Ø sonsuz hareketli yürüme yollu (paletler, yol), elektrik tahrikli ünitedir. Yürüyen yollar, yürüyen merdivenlerin özel bir durumu olarak yürüyen merdivenlerin tüm avantajlarını sağlaması yanında basamak içermemesi nedeniyle bagaj, bavul ve alışveriş arabalarının taşınması açısından çok uygundur.Yürüyen yolların diğer bir avantajı ise düz alanda yolcu ve yük taşınmasına olanak sağlamasıdır. Yürüyen yollar ile yürüyen merdivenler arasındaki farkı şu şekilde açıklayabiliriz: İletme yüksekliğinin 3-6 metre olduğu yerlerde (örneğin katlar arası) yürüyen merdiven, uzun yol ve daha az tırmanma yüksekliği ya da düz yollar için yürüyen yol kullanılır. Dünyada iletme yüksekliği 60 metreye çıkan yürüyen merdiven örnekleri vardır.

BAKIM VE GARANTİ

Satış ve teslimat sonrası Periyodik Bakım Hizmetleri yanında verdiği Garanti Güvencesi ile de müşteri memnuniyetine de güç katmaya devam etmektedir. SANCAK Asansör kurulmasıyla birlikte Toplam Kalite Yönetimi Çalışmalarına başlayarak hizmet ettiği sektörde kaliteyi standart hizmet haline getirmeyi hedeflemiştir.

+

Yürüyen Yol

Yürüyon yollarla hakkında güvenlidir, kalabalık kitlelere aynı anda ve kesintisiz hitap eder, hızıyla zamandan tasarruf ettirir, basamak kullanmakta zorluk çeken kişiler, bedensel engelliler ve bebek arabalı ebeveynlerin ve alışveriş arabalı müşterilerin kullanımı için idealdir.